Ürünlerimiz...

 

Baskılı baskısız koli

 

Standart kolinin bütün kapakları aynı boydadır, dış kapakları kutunun ortasında birleşir, iç kapakları arasında kalan mesafe kutu boy – en ortasına bağlı olarak değişir, pek çok ürünün ambalajı için kullanılır, ürün tüm sektör ve alanlarda kullanılır, baskılı ve baskısız olmak üzere üretilir.

Baskılı ve baskısız koli bandı

 

Ambalajlama aşamasında ihtiyaç duyulan koli bantları kolay ve güçlü bir şekilde ambalajlama yapmayı sağlar. Kolilerin düzenli olarak kolay ve hızlı bir şekilde bantlanarak hazır bir hale getirilmesini sağlar.Kaliteli bir koli bandının kısa sürede sonuç vermesi beklenir. Bununla birlikte ambalajlama koşulları için uygun bir şekilde üretilmiş olması ve özellikle de satışa hazır koliler için tam yapışkan olması gerekmektedir. 

Tekstil taşıma çuvalları

 

Çuvallar bir çok alanda kullanılmasına ragmen tekstil sektöründe bu çok yaygındır. Tekstil sektöründe sürekli malzemeler kullanıldığı için bu malzemelerin taşıma sırasında çuval ve benzeri ürünlerle taşınması gerekir. Bunun nedenide taşınan malzemelerin en az hasar ile varılacak noktaya güvenle ulaştırılmasıdır. Eğer siz veya firmanız tekstil ile ilgileniyorsa bu sizleri ilgilendiren bir konu olmuştur.

Flexo baskılı kutular

 

Ambalaj basımında en yaygın kullanılan baskıdır. Düzgün olmayan yüzeylere de uygulanan flekso baskı; karton, kraft, oluklu mukavva, bütün fleksibl ambalaj malzemelerinin baskılarında kullanılabilir. Ofset baskı tekniğinin yaygınlaşmasıyla flekso baskıya ilgi azalmış olsa da hem maliyet hemde doğal görünüm adına flekso baskılı ürünleri raflarda sıklıkla görmekteyiz.

gallery/arsan-koli-baskılı
gallery/arsan bant
gallery/arsan-çuval

Ofset baskılı kutu ve standlar

 

Ofset baskı, 1904 yılında, Amerikalı Ira W. Rubel tarafından bulunmuş, genellikle kâğıt yüzeyine baskıda kullanılan baskı tekniğidir. Günümüzde kitapların, gazetelerin, dergilerin, broşürlerin, faturaların, kartvizitlerin ve karton ambalajların basımında kullanılır.Baskı tekniği ve renklerin canlılığı açısından tercih edilen ofset kutular,ofset baskılı standlar ve daha aklımıza gelebilecek birçok ambalaj malzemesi bu teknikle raflarda yerini almaktadır.

gallery/pide-kutuları
gallery/ofset kutu

Streç film

 

Streç film, Streç veya streç sargı, çeşitli maddelerin havayla olan etkileşimini ortadan kaldırmak amacıyla sarılmasında kullanılan şeffafpaketleme malzemesi ya da plastik üründür. Elastik özelliği sayesinde sıkıca sarıldığı ögeleri tutar. Buna karşılık ısı uygulandığında küçülür ve gevşer.Bu ürün sıkça yük paketlemek için kullanılır, fakat aynı zamanda küçük ürünleri paketlemek için de kullanılır.Streç film türleri; el streç film, genişletilmiş çekirdek streç film, makine streç film ve statik disipatif streç film olarak gruplanabilir.

gallery/streççç

streç

23 mikron streç

17 mikron streç

makine streci

whatsapp